Laryngologia

Diagnoza i leczenie chorób narządów zlokalizowanych w obrębie głowy i szyi, czyli m.in. gardła, nosa, ucha, krtani. Kompleksowa obsługa w zakresie zabiegów laryngologicznych, endoskopii czy mikrolaryngoskopii. Leczenie dolegliwości języka, zatok przynosowych, gruczołów ślinowych, przełyku oraz górnych dróg oddechowych.

Współpraca z CM Larmed w zakresie badań audiometrii, VNG, terapii CPAP.

Usługi laryngologiczne

Pełne badanie laryngologiczne

Badanie endoskopowe

Badanie fibroskopowe

Tympanometria

Leczone choroby

Przerost trzeciego migdałka u dzieci

Zapalenie ucha

Bóle głowy

Podejrzenie choroby nowotworowej

Choroby zatok

Diagnostyka zaburzeń snu (chrapanie, bezdech senny)

Krwawienia z jamy nosowej

Diagnostyka przewlekłych nieżytów nosa

Zaburzenia słuchu, głosu lub połykania

Cennik

Konsultacja laryngologiczna
(badanie endoskopowe w cenie wizyty)
250 – 300 zł

lek. Michał Skóra

Jestem absolwentem Collegium Medicum UJ. Studia skończyłem w roku 2006. Praktycznie całe swoje życie zawodowe związałem ze Szpitalem Specjalistycznym im. Żeromskiego w Krakowie. Tam też odbyłem specjalizacje z otolaryngologii w trybie rezydentury. Egzamin specjalizacyjny zdałem w 2014. Cały czas doskonale swoje umiejętności na kursach i zjazdach w kraju i zagranicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Oferuję kompetentne i rzeczowe podejście do Pacjentów w każdym wieku, pełny zakres konsultacji laryngologicznych wykonywanych nowoczesnymi narzędziami (endoskopowo), zgodny z aktualną wiedzą medyczną, a także szeroki wachlarz zabiegów laryngologicznych.

dr n. med. Renata Kopta

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie, który ukończyłam w 1994 roku. Specjalizację w zakresie otorynolaryngologii uzyskałam w 1998 – I stopień, w 2004 roku – II stopień. Od 1997 roku pracuję na Oddziale Otolaryngologii Szpitala im. Żeromskiego, od 2004 roku jako starszy asystent. W 2015 roku uzyskałam stopień doktorski (rozprawa doktorska dotyczyła poszukiwania biomarkerów nowotworowych. Badano białka związane z układem immunologicznym u pacjentów z rakiem krtani).
Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów i Chirurgów Głowy i Szyi. Uczestnik wielu konferencji naukowych oraz szkoleń laryngologicznych w Polsce i zagranicą.

Specjalizuję się w leczeniu chorób nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani, uszu, problemów z chrapaniem, zawrotów głowy, a także w diagnostyce i wczesnym wykrywaniu nowotworów głowy i szyi. Wykonuję badania endoskopowe.
W swojej pracy stawia na uczciwe, indywidualne i przyjazne podejście do każdego pacjenta.

lek. Tomasz Bryk

Jestem lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z otorynolaryngologii. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Światowym Centrum Słuchu Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu, obecnie pracuję na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie.

Uczestnik licznych kursów szkoleniowych krajowych i międzynarodowych. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Przyjmuję dorosłych i dzieci od 6 roku życia, w języku polskim i angielskim.

lek. Urszula Maciejewska-Bartkowiak

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z laryngologii. Ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizację rozpoczęłam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Norberta Barlickiego w Łodzi, obecnie pracuję na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.